הצהרת נגישות

הנגשת אתר החברה על פי חוק נגישות אתרים בישראל – ת"י 5568

חברת Team-1 רואים חשיבות רבה לחווית גלישה וקריאה שוויונית באתר ולשם כך הושקעו משאבים רבים בהנגשתו ובמטרה להקל על השימוש בו, תוך הפיכת התוכן לזמין יותר עבור אנשים עם מוגבלות.

רמת ההנגשה

אנו דואגים ומשקיעים משאבים על-מנת שהדפים באתר יעמדו בתקן ובקריטריונים התואמים את הנדרש מהחברה  ושואפים לדבוק ככל האפשר בהמלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.1 הבינלאומי ולשם כך משתמשים ב- accessibility lite המספק נגישות תכנים באינטרנט וכולל השבתת ההבזקים, סימון כותרות, שינוי צבע רקע, הגדלה, הקטנה, שינוי גופנים- הגדלה הקטנה וקריאות, ניגודיות בהירה, ניגודיות כהה, הוספת קו תחתון לקישורים ועוד.

אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק מאחריותנו לשוויון גלישה עבור כלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות, מוסיפים ומבצעים שיפורים שיאפשרו הגברת הנגישות ונוחות הגלישה על-מנת לענות על מירב הצרכים המיוחדים של אנשים עם לקויות.

כיצד עובדת ההנגשה באתר

באתר מוצב תפריט הנגשה ברספונסיביות מלאה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת נושאי ההנגשה. לאחר בחירת הנושא המבוקש בתפריט יש להמתין לטעינת הפעולה. במידה וברצונכם לבטל את הפעולה, יש לבחור בתפריט על סמל הרענון.

ההנגשה פועלת בכלל הדפדפנים הפופולריים וביניהם:Chrome, Firefox, Safari, Edge 

אחריות השימוש והיישום באתר חלה על בעלי האתר ו/או מי מטעמו לרבות התוכן המוצג באתר בכפוף למגבלות ולתנאי השימוש.

צרו קשר

אם במהלך הגלישה באתר נתקלת בבעיה בנושא נגישות נשמח לקבל ממך הערות ובקשות, זאת באמצעות מייל ואנו נעשה כל שביכולתנו לענות בצורה המקצועית האחראית והמהירה ביותר.
אימייל office@team-one.co.il


בנושא זה – גם משרדינו הפיזיים מונגשים כדין.

תודה על ההבנה וכיבוד המאמצים שהחברה השקיעה בנושא עד כה.

 

Scroll to Top